Fergerute for Brevik - Sandøya

:
Avgang
Ankomst
Stopp
Varighet
09:25
09:38
direkte
ca. 13 min
10:25
10:38
direkte
ca. 13 min
11:40
11:53
direkte
ca. 13 min
13:15
13:28
direkte
ca. 13 min
14:15
14:28
direkte
ca. 13 min
14:55
15:08
direkte
ca. 13 min
16:15
16:28
direkte
ca. 13 min
17:05
17:18
direkte
ca. 13 min
18:00
18:13
direkte
ca. 13 min
19:40
19:53
direkte
ca. 13 min
20:30
20:43
direkte
ca. 13 min
21:20
21:33
direkte
ca. 13 min
22:35
22:48
direkte
ca. 13 min
23:25
23:35
direkte
ca. 10 min

Om fergestrekningen

Her finner du gjeldende rutetider for for ferge fra Brevik ferjekai i Porsgrunn kommune til Sandøya brygge i Porsgrunn kommune. Rutetabellen er oppdatert med ruter for 2024.

Sambandet drives av Brevik ferjeselskap IKS, og er er en strekning på fylkesveg i Vestfold og Telemark.

Fergeturen har vanligvis en overfartstid på ca. 13 minutter.

Avstanden mellom fergeleiene er 1,7 km i luftlinje.

Rute på kart

Brevik - Sandøya

Neste ruter: